CPF0402B11KE1
MFR.Part #
CPF0402B11KE1
JLCPCB Part #
C2088034
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS