CPF0402B100KC1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0402B100KC1
JLCPCB Part #
C1698509
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS