RQ73C2A34RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A34RBTD
JLCPCB Part #
C4223698
Description
-55℃~+155℃ 200mW 34Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS