CPF0201D158RE1
MFR.Part #
CPF0201D158RE1
JLCPCB Part #
C2147195
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 15V 31.25mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS