CPF0201D11KC1
MFR.Part #
CPF0201D11KC1
JLCPCB Part #
C2143349
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 15V 31.25mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS