CPF0201B7K32E1
MFR.Part #
CPF0201B7K32E1
JLCPCB Part #
C4110945
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS