CPF0201B768RE
MFR.Part #
CPF0201B768RE
JLCPCB Part #
C4191849
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS