CPF0201B75KE
MFR.Part #
CPF0201B75KE
JLCPCB Part #
C4095289
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS