CPF0201B715RE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B715RE
JLCPCB Part #
C3953668
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS