CPF0201B56K2E
MFR.Part #
CPF0201B56K2E
JLCPCB Part #
C3911862
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 56.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS