CPF0201B4K22E
MFR.Part #
CPF0201B4K22E
JLCPCB Part #
C4298312
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 4.22kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS