CPF0201B3K32E
MFR.Part #
CPF0201B3K32E
JLCPCB Part #
C4050970
Description
-55℃~+155℃ 3.32kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS