CPF0201B3K09E
MFR.Part #
CPF0201B3K09E
JLCPCB Part #
C4300008
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS