RN73C2A24K9BTG
MFR.Part #
RN73C2A24K9BTG
JLCPCB Part #
C4096745
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS