CPF0201B2K43E1
MFR.Part #
CPF0201B2K43E1
JLCPCB Part #
C3937888
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS