CPF0201B29K4E
MFR.Part #
CPF0201B29K4E
JLCPCB Part #
C4070017
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS