CPF0201B267RE1
MFR.Part #
CPF0201B267RE1
JLCPCB Part #
C4084666
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS