CPF0201B22K1E
MFR.Part #
CPF0201B22K1E
JLCPCB Part #
C4006245
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS