CPF0201B221RE
MFR.Part #
CPF0201B221RE
JLCPCB Part #
C4151179
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS