CPF0201B18K7E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B18K7E1
JLCPCB Part #
C4351303
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 18.7kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS