T9CP5A52-12
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9CP5A52-12
Description
-40℃~+85℃ 12V 15ms 15ms 250V@AC 30A AgCdO One set changeover: 1C (SPDT - changeover) - Power Relays ROHS