CPF0201B162RE1
MFR.Part #
CPF0201B162RE1
JLCPCB Part #
C4092660
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS