3430B2F390KTDF
MFR.Part #
3430B2F390KTDF
JLCPCB Part #
C6385199
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 390kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS