CPF0201B13K7E
MFR.Part #
CPF0201B13K7E
JLCPCB Part #
C4159565
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS