CPF0201B118RE
MFR.Part #
CPF0201B118RE
JLCPCB Part #
C4252989
Description
-55℃~+155℃ 118Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS