RN73C1E453RBTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1E453RBTG
JLCPCB Part #
C4081252
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 453Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS