CPF0201B115RE
MFR.Part #
CPF0201B115RE
JLCPCB Part #
C4072658
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS