CPF0201B100RE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0201B100RE
JLCPCB Part #
C4306752
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS