SMW218RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW218RJT
JLCPCB Part #
C2073401
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 18Ω 2W 300V Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS