CFR50J75K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR50J75K
JLCPCB Part #
C1377288
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS