H847RFZA
MFR.Part #
H847RFZA
JLCPCB Part #
C1403256
Description
-55℃~+155℃ 250mW 47Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS