CFR50J33R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR50J33R
JLCPCB Part #
C1377179
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 33Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS