CFR25J220K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR25J220K
JLCPCB Part #
C1371693
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ -700ppm/℃~0ppm/℃ 220kΩ 333mW Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS