CRGV2512F9M76
MFR.Part #
CRGV2512F9M76
JLCPCB Part #
C4234425
Description
-55℃~+125℃ 1W 9.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS