CFR200J120R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CFR200J120R
JLCPCB Part #
C1391660
Package
Plugin
Description
-450ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 120Ω 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS