CBT25K100K
MFR.Part #
CBT25K100K
JLCPCB Part #
C1396235
Description
-55℃~+125℃ -700ppm/℃~+400ppm/℃ 100kΩ 250mW Carbon Composition Resistor ±10% 插件 Through Hole Resistors ROHS