RZF1-1A4-L024
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RZF1-1A4-L024
JLCPCB Part #
C1563935
Package
Plugin,12.6x28.9mm
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 16A 24V 400V@AC 6ms 8ms AgNi 插件,12.6x28.9mm Power Relays ROHS