Y0785529R250B9L
MFR.Part #
Y0785529R250B9L
JLCPCB Part #
C1466681
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 529.25Ω 600mW ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS