BMC1HY0100AN
MFR.Part #
BMC1HY0100AN
JLCPCB Part #
C6132061
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1 100Ω@100MHz 200mA 400mΩ ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS