BMC1HY0070AN
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BMC1HY0070AN
JLCPCB Part #
C6470851
Package
0201
Description
1 350mΩ 70Ω@100MHz 0201 Ferrite Beads ROHS