BMB2A0056BN3
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
BMB2A0056BN3
JLCPCB Part #
C1533994
Package
0805
Description
300mA 300mΩ 56Ω@100MHz ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS