416XA204P
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
416XA204P
JLCPCB Part #
C7015465
Package
Plugin
Description
1 200kΩ 200mW ±25% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS