3296W-1-471
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-471
JLCPCB Part #
C6059077
Package
Plugin
Description
25 470Ω 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors