36502A12NJTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
36502A12NJTDG
JLCPCB Part #
C2044602
Package
0805
Description
12nH 150mΩ 600mA AEC-Q200 ±5% 0805 Power Inductors ROHS