36401E3N4ATDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
36401E3N4ATDF
JLCPCB Part #
C1332821
Package
0402
Description
13@500MHz 3.4nH 380mA 550mΩ 6GHz 0402 Inductors (SMD) ROHS