355051RFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
355051RFT
JLCPCB Part #
C2095606
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 300V 51Ω 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS