35501R0FT
MFR.Part #
35501R0FT
JLCPCB Part #
C2095702
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 300V 5W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS