3550100KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3550100KJT
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 300V 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS