3540100KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3540100KJT
JLCPCB Part #
C4313866
Package
2816
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 4W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS