35408K2FT
MFR.Part #
35408K2FT
JLCPCB Part #
C2095310
Description
-55℃~+155℃ 250V 4W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS